Житловий комплекс «Сонячне містечко»

Той слід, який залишають після себе будівельники, живе десятиліттями, і в разі якихось допущених огріхів від них уже ніколи не піти. І той керівник, який займається своєю справою заради майбутнього, а не для того, щоб зістригти купони з наспіх побудованої будівлі, прагне створити такі умови роботи і такий проект, щоб кінцевим результатом була якість.

 

 

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПРОЕКТ

Житловий комплекс «Сонячне містечко», що розташований на вулиці Руська, це прорив, як в сучасному будівництві, так і в стилі життя. На сьогоднішній день дана концепція є революційною. Основна мета - створити максимально комфортне середовище для проживання. Можна сказати з упевненістю, що в цьому житловому комплексі тісно жити не буде. Щільність забудови ЖК «Сонячне містечко» на сьогоднішній день є унікальною, оскільки метою забудовника є не максимально забудувати ділянку бетонними плитами, а подарувати мешканцям комфорт і зручність, як в самих квартирах, так і в усьому комплексі загалом.

 

УНІКАЛЬНЕ РОЗТАШУВАННЯ

 

 

Це справжнє містечко зі своєю інфраструктурою, яке розкинулося в тихому й затишному районі міста. Паркова зона і в безпосередній близькості до зручної транспортної мережі і міської інфраструктури. «Сонячне містечко» - комплекс закритого типу, розташований на земельній ділянці понад 2 га. загальна площа забудови якого становить 5994,18 м2, площа твердого покриття - 8516,1 м2, і площа озеленення - 7495,72 м2.

Комплекс настільки гарний і оригінальний, що викликає захоплення навіть у досвідчених у цій справі фахівців, він спроектований таким чином, що практично з усіх квартир відкривається прекрасний вид на паркову зону. У проекті «Сонячне містечко» 16 чотирьохповерхових 16-тиквартирних житлових будинків площею по 1171,7 квадратних метрів, оригінального планування, в яких 8 однокімнатних і 8 двокімнатних квартир. Всі квартири грамотно сплановані: гостьова зона не перетинається з приватною. Ви можете вибрати квартиру з зручним балкончиком для вечірніх посиденьок з друзями. Крім цього сам комплекс є унікальним з точки зору свого місця розташування - він має зручну транспортну розв'язку, що дозволяє уникнути проблеми пробок у годину-пік. Звідси вільно можна дістатися за 15-20 хвилин до центру міста. До моменту закінчення будівництва комплексу тут також планується побудувати торгівельний центр в радіусі десятихвилинної пішохідної доступності від житлового комплексу, що робить його максимально зручним та привабливим для життя.

Відмінною рисою даного проекту, є те, що периметр двору закритий і внутрішній простір певним чином відокремлено від життя міста. В плані будівництва передбачено розміщення дитячого майданчику і розворотна площадка для власників автівок. А доступ транспорту у внутрішню центральну частину комплексу обмежений. Тут ми не побачимо припаркованих на зеленій зоні автомобілів. Внутрішня частина комплексу складається з малоповерхової забудови, що дозволяє приховати масштабність комплексу, даючи більше простору.

Максимальне зниження шумового навантаження і відсутність забруднення внутрішнього середовища комплексу, безперечно, ті переваги, які дозволяють цьому об'єкту претендувати на статус кращого житлового комплексу року. При зведенні комплексу використані найпередовіші енергозберігаючі технології: монолітно-каркасна технологія будівництва, вентильовані фасади, двокамерні металопластикові вікна, система вентиляції - забезпечать комфорт і затишок.

Контроль здійснюється з центрального комп'ютера, встановленого в офісі.

01

Розташування

Незвичайний житловий комплекс Сонячне містечко знаходиться в 10 хвилинах від центру Чернівців, складається з 18-ти будинків по 5 поверхів і займає площу 2,2 га.
04

Паркова зона

Будинки розташовані на території комплексу таким чином, щоб практично з кожної квартири відкривався вид на паркову зону.
07

Відпочинок

Сонячний містечко - це затишна зелена територія з достатньою кількістю сучасних дитячих майданчиків і зон для відпочинку.
02

Особливість

Головна особливість ЖК Сонячне містечко в Чернівцях - повне огородження території, що дозволяє комплексу бути схожим на невелике затишне містечко.
05

Планування

Кожна квартира житлового комплексу має унікальну планування, що дозволяє розділити гостьову зону від приватної.
08

Паркування авто

На території житлового комплексу Сонячне містечко є місце для парковки і зручного розвороту автомобілів.
03

Комфорт

Метою забудовника є не забудувати ділянку бетонними плитами, а подарувати мешканцям комфорт і зручність, як в самих квартирах, так і в усьому комплексі загалом.
06

Комунікації

У всіх будинках проводяться необхідні комунікації, встановлюються вхідні двері, стоянка, 2-х контурні котли.
09

Інфраструктура

Планується зведення торгового центру та дитячо - юнацької спортивної площадки за європейськими стандартами.